genesis championship

genesis point
 

group

2018 GENESIS CHAMPIONSHIP

2018. 5. 24 Thursday, 1Round timetable

  • AM 06:50 start
    • 1 Group 1 T
      • KIM Jee Woo KOR
      • LEE Jaekyeoung
      • KIM DONGMIN
    • 14 Group 10 T
      • YUN Sung Ho
      • KWON O Sang
      • JUNG CHANMIN
  • AM 07:00 start
    • 2 Group 1 T
      • Shin Moon Won
      • BYUN Young Jea
      • PARK Sang Ho
    • 15 Group 10 T
      • LEE SANG YEOP
      • PARK Jong Hyeok
      • PARK Jong Hyun
  • AM 07:10 start
    • 3 Group 1 T
      • BYUN JIN JAE
      • GANG YUN SEOK
      • PARK Zung Hwan
    • 16 Group 10 T
      • BAE Woo Lee
      • KIM Nam Hun
      • HWANG Do Yeon
  • AM 07:20 start
    • 4 Group 1 T
      • LEE Tae Kyu
      • PARK Jun Hyeok
      • JEON Seong Hyeon
    • 17 Group 10 T
      • GIWHAN KIM KOR
      • SON JOON EOB
      • YANG Ji Ho
  • AM 07:30 start
    • 5 Group 1 T
      • LEE TAE HEE
      • HWANG JAE MIN
      • YEOM Seo Hyun
    • 18 Group 10 T
      • EOM JAE WOONG
      • KO In Sung
      • HAN JAEMIN
  • AM 07:40 start
    • 6 Group 1 T
      • LEE KEUN HO
      • PARK JEONG MIN
      • CHO Sung Yun
    • 19 Group 10 T
      • KIM TAE HOON
      • CHOI MIN CHEL
      • SHIN Hyuk Chul
  • AM 07:50 start
    • 7 Group 1 T
      • KIM JAE HO
      • KIM Jin Sung
      • HYUN JEONG HYEOB
    • 20 Group 10 T
      • LEE HYUNG JOON
      • JEUN KA RAM
      • Taehoon LEE CAN
  • AM 08:00 start
    • 8 Group 1 T
      • KIM HYUNG TAE 404
      • JUNG JI HO
      • PARK SUNG BIN
    • 21 Group 10 T
      • KIM Hyungsung KOR
      • JUNGGON HWANG KOR
      • SANGHEE LEE KOR
  • AM 08:10 start
    • 9 Group 1 T
      • MO JOONG KYUNG
      • PARK JUN SUB
      • LEE Dai Han
    • 22 Group 10 T
      • KYUNGNAM KANG KOR
      • MAENG DONG SEOP
      • YOUNGHAN SONG KOR
  • AM 08:20 start
    • 10 Group 1 T
      • KIM SUNG YOON
      • Taewook KOH NZD
      • JEONG Ji Ung
    • 23 Group 10 T
      • SEO HYUNG SEOK
      • KIM WOO HYUN
      • Minwoo LEE
  • AM 08:30 start
    • 11 Group 1 T
      • CHO SUNG MIN
      • PARK HYO WON
      • OK Tae Hoon
    • 24 Group 10 T
      • CHOI GO WOONG
      • PARK KYUNGNAM
      • CHOI E SAK
  • AM 08:40 start
    • 12 Group 1 T
      • SUK Jong Yul
      • JUNG HAN MIL
      • PARK Jung Ho
    • 25 Group 10 T
      • JOO HEUNG CHOL
      • KIM JUN SUNG
      • PARK EUN SHIN
  • AM 08:50 start
    • 13 Group 1 T
      • LEE CHANG WOO
      • LEE KYEONG JUN
      • HOYOUNG CHOI
    • 26 Group 10 T
      • KIM SENG YONG
      • LEE DONG HA 562
      • KIM BYUNG JUN
  • AM 11:50 start
    • 27 Group 1 T
      • Kj CHOI KOR
      • Charlie WI
      • HWANG INN CHOON
    • 39 Group 10 T
      • JEONG Jae Hun
      • KIM Young Woong
      • Cho Sang Jun
  • AM 12:00 start
    • 28 Group 1 T
      • SEUNGHYUK KIM
      • KWON SUNG YEOL
      • PARK SANGHYUN KOR
    • 40 Group 10 T
      • BANG Doo Hwan
      • EOM Keun Chan
      • CHOI Hyo Jin
  • AM 12:10 start
    • 29 Group 1 T
      • YIKEUN CHANG KOR
      • LEE JUNG HWAN
      • KIM TAE WOO
    • 41 Group 10 T
      • PARK JAE BUM
      • Kevin CHUN NZD
      • YOON JUNG HO
  • AM 12:20 start
    • 30 Group 1 T
      • Han LEE USA
      • CHO Mingyu KOR
      • Nick VOKE NZD
    • 42 Group 10 T
      • CHOI Jae Seong
      • YOO Jae Young
      • OH SEUNGTAEK
  • AM 12:30 start
    • 31 Group 1 T
      • MOON KYONG JUN
      • LEE JI HOON
      • LEE SEUNG TAEK
    • 43 Group 10 T
      • BAEK JOO YEOB
      • YOO SONG GYU
      • YANG Hyoung Cheol
  • AM 12:40 start
    • 32 Group 1 T
      • KIM Bong Sub
      • KIM In Ho
      • JANG SEUNGBO KOR
    • 44 Group 10 T
      • HWANG Doohyun
      • CHA Hee Hyun
      • LEE Seong Min
  • AM 12:50 start
    • 33 Group 1 T
      • PARK IL HWAN
      • Sukwoan KO CAN
      • HAM Jeong Woo
    • 45 Group 10 T
      • SEO Yo Seop
      • JUNG Tea Yang
      • Yoon CHUNG USA
  • AM 13:00 start
    • 34 Group 1 T
      • HONG SOON SANG
      • MUN DO YEOB
      • PARK Sung Kug
    • 46 Group 10 T
      • SHIN Yong Jin
      • KIM Min Ho
      • Junseok LEE AUS
  • AM 13:10 start
    • 35 Group 1 T
      • KIM Yeongsu
      • KIM Woo Chan
      • PARK SANGHA
    • 47 Group 10 T
      • LEE Han Gu
      • KIM Ki Won
      • Doeun AN AUS
  • AM 13:20 start
    • 36 Group 1 T
      • KIM HONG TAEK
      • YOUM Eun Ho
      • HAN CHANG WON
    • 48 Group 10 T
      • KANG Kweon Il
      • HAN MIN KYU
      • SONG Ki Joon
  • AM 13:30 start
    • 37 Group 1 T
      • PARK Sung Pil
      • LEE Ki Sang
      • LEE SUNG HO
    • 49 Group 10 T
      • Martin KIM
      • LEE Jae Jin
      • LEE Seung Yun
  • AM 13:40 start
    • 38 Group 1 T
      • Woonchul NA NZD
      • KIM Min Soo
      • NAM Seoung Hui
    • 50 Group 10 T
      • HWANG Jae Min 471
      • JEON Joon Hyeong
      • OH SEUNGHYEON